Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
668828921 activegarden@wp.pl

O Nas


Firma Active Garden funkcjonuje w branży związanej z budową obiektów architektury ogrodowej od 2006r. Powstała z silnie zakorzenionej, rękodzielniczej tradycji rodzinnej jak również z upodobania do rzeczy pięknych i niepowtarzalnych ...

Pasję tworzenia m.in. z drewna i kamienia zaszczepił w Nas Dziadek, który był znanym i cenionym trzciniarzem a dla Nas nadal pozostaje Mistrzem swego fachu ...

Mimo dziesięcioletniego stażu na rynku, za każdym razem z dumą patrzymy na kolejne, wytwarzane przez Nas produkty. Uprawianie tak specyficznego rzemiosła sprawia, iż każde zlecenie traktujemy wyjątkowo a całkowitą obróbkę wykonujemy u klienta. Swoje budowle wznosimy na terenie całej Polski a także w krajach Unii. Współpracujemy z rzetelnymi dostawcami towarów m.in. trzciny, drewna oraz kamienia. Mamy możliwość dostępu do materiałów najwyższej jakości.
Praca z naturalnymi surowcami zawsze przynosi Nam prawdziwą satysfakcję i przyjemność..

Zapraszając Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Active Garden, polecamy naturalnie piękne i unikalne produkty oraz solidnie wykonane usługi.